Salon Optyk Kołder w Wadowicach to najstarszy, a zarazem pierwszy salon optyczny w Wadowicach, działający nieprzerwanie od pond 60-ciu lat. Wyróżnia nas doświadczenie, fachowa wiedza, a przede wszystkim ogromy wybór opraw okularowych oraz rozwiązań optycznych dla nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym salonie czeka na Państwa:
– gabinet optometryczny, w którym o Państwa wzrok dbają wykwalifikowani optometryści
– największy wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych
– fachowa obsługa i doradztwo
– oferta najlepszych produktów optycznych

badanie wzroku wadowice

Badanie wzroku

Podstawą dobrego widzenia jest profesjonalne badanie wzroku. W naszym salonie o Twój wzrok dbają wykwalifikowani optometryści. Jeszcze nigdy zakup nowych okularów nie był tak prosty:

  • umów się na bezpłatne badanie korzystając z formularza u dołu strony
  • wybierz dopasowane do Ciebie oprawy + szkła
  • ciesz się nowymi okularami już na następny dzień!
okulary progresywne

Okulary progresywne

Chcesz widzieć wyraźnie na każdą odległość? Pożegnaj dwie pary okularów! Okulary progresywne to rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć o niewyraźnym widzeniu. W okularach progresywnych zobaczysz wyraźnie na daleko, blisko i na odległości pośrednie. Odwiedź nasz salon i zobacz zalety okularów progresywnych na własne oczy.

Okulary do komputera

Okulary do komputera

Pracujesz, uczysz się lub po prostu spędzasz dużo czasu przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok z okularami do komputera. W naszym salonie znajdziesz rozwiązanie dające ulgę zmęczonym oczom – soczewki okularowe z powłoką Blue Control, które eliminują szkodliwe światło niebieskie w SUPER CENACH! Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz soczewki relaksacyjne, które zapobiegają cyfrowemu zmęczeniu oczu.

okulary dla dzieci

Okulary dla dzieci

Ogromny wybór modnych i wytrzymałych opraw dla dzieci w każdym wieku + duża oferta odpornych na zarysowania soczewek okularowych = zadowolone dziecko, które z chęcią ubiera okulary 🙂

okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klasyczne okulary przeciwsłoneczne, czy korekcyjne okulary przeciwsłoneczne – w naszym salonie znajdziesz ogromny wybór okularów – odwiedź nas i przekonaj się, że jest z czego wybierać. My służymy radą i profesjonalnym doborem.

soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

W naszym salonie skorzystasz z profesjonalnego doboru soczewek kontaktowych, który jest niezbędny dla bezpiecznego korzystania z soczewek. Oprócz samych soczewek kontaktowych, posiadamy w ofercie duży wybór płynów do soczewek różnych marek.

– BADANIE WZROKU W WADOWICACH

SKORZYSTAJ Z PONIŻSZEGO FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNE BADANIE WZROKU W NASZYM SALONIE OPTYCZNYM W WADOWICACH

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTĘPNYCH OPCJACH WRAZ Z CENNIKIEM ZNAJDZIESZ PONIŻEJ

BADANIE DZIECI OD 10 ROKU ŻYCIA

NASZ ADRES: MICKIEWICZA 5, WADOWICE

Sprawdź nas na PTOO:

Słowa kluczowe: badanie wzroku Oświęcim, badanie wzroku Wadowice, okulista, okulista Oświęcim, okulista Wadowice, optometrysta Oświęcim, optometrysta Wadowice, okulary progresywne, soczewki kontaktowe, okulary do czytania, gabinet okulistyczny