SOCZEWKI OKULAROWE MiYOSMART SĄ PRZEŁOMOWYM ROZWIĄZANIEM DO KOREKCJI I KONTROLI POSTĘPU KRÓTKOWZROCZNOŚCI U DZIECI, W BEZPIECZNY, ŁATWY I SKUTECZNY SPOSÓB.

DLACZEGO MiYOSMART?

N

SPOWOLNIENIE ROZWOJU KRÓTKOWZROCZNOŚCI ŚREDNIO O 60%

N

UNIKALNE I INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE DO KONTROLI KRÓTKOWZROCZNOŚCI

N

SKUTECZNE DZIAŁANIE W SPOWOLNIENIU POSTĘPU KRÓTKOWZROCZNOŚCI, POPARTE BADANIAMI KLINICZNYMI

N

BEZPIECZNA, PRZYJAZNA, ŁATWA I NIEINWAZYJNA METODA KONTROLI KRÓTKOWZROCZNOŚCI U DZIECI

TRZY KROKI DO ZAPANOWANIA NAD KRÓTKOWZROCZNOŚCIĄ

ZBADAJ WZROK DZIECKA

Zacznij od badania wzroku dziecka i konsultacji u specjalisty.

ZAPYTAJ O MiYOSMART

Poznaj bezpieczną, łatwą i nieinwazyjną metodę postępowania w krótkowzroczności u dzieci. Odwiedź salon Optyk Kołder i zapytaj specjalistę o soczewki okularowe MiYOSMART.

DBAJ O WZROK DZIECKA

Pamiętaj, żeby Twoje dziecko spędzało czas na świeżym powietrzu, zadbaj o ergonomię miejsca do nauki i regularne przerwy podczas korzystania z urządzeń cyfrowych.

DLACZEGO PROBLEM KRÓTKOWZROCZNOŚCI JEST TAK ISTOTNY?

Krótkowzroczność jest najczęściej występującą wadą wzroku, szacuje się, że do 2050 r., aż 50% populacji będzie obarczona tą wadą wzroku.

U osób obarczonych krótkowzrocznością powyżej -3.00 D ryzyko odwarstwienia siatkówki jest aż 10-krotnie wyższe niż u osoby bez wady wzroku!

Krótkowzroczność to wada refrakcyjna wzroku, w której promienie światła wpadające do oka skupiają się przed siatkówką zamiast na siatkówce, w związku z czym obraz daleko położonych przedmiotów powstający na siatkówce jest nieostry.  W praktyce oznacza to niewyraźne, zamglone postrzeganie przedmiotów znajdujących się w dalszej odległości.

Krótkowzroczność jest najczęściej występującą wadą wzroku, szacuje się, że do 2050 r., aż 50% populacji będzie obarczona tą wadą wzroku. Przyczyn rozwoju krótkowzroczności jest wiele, lecz do głównych czynników należy zaliczyć uwarunkowania genetyczne oraz zbyt dużą ilość czasu, w której nasz wzrok wykonuje prace w bliskich odległościach. Przede wszystkim właśnie mała ilość czasu spędzana na zewnątrz w połączeniu z intensywnym wysiłkiem wzrokowym w bliskich odległościach (czytanie książek, korzystanie z komputera i komórki) sprawiają, że problem krótkowzroczności dotyka coraz więcej dzieci.

Pogłębiająca się krótkowzroczność powoduje nie tylko konieczność zmiany okularów, ale przede wszystkim niesie za sobą poważne ryzyko wystąpienia w przyszłości poważnych chorób oczu. Przykładowo, u osób obarczonych krótkowzrocznością powyżej -3.00 D ryzyko odwarstwienia siatkówki jest aż 10-krotnie wyższe niż u osoby bez wady wzroku! Krótkowzroczność zwiększa także ryzyko wystąpienia jaskry i zaćmy.

ODWIEDŹ SALONY OPTYK KOŁDER

Odwiedź salony OPTYK KOŁDER i porozmawiaj ze specjalistami na temat wzroku swojego dziecka. Krótkowzroczność potrafi postępować bardzo szybko, dlatego nie warto zwlekać.

Salon OPTYK KOŁDER Oświęcim ul. Jagiełły 15, tel. 33 842 43 34

Salon OPTYK KOŁDER Wadowice ul. Mickiewicza 5, tel. 33 823 36 30

słowa kluczowe: miyosmart, hoya miyosmart, soczewki miyosmart, krótkowzroczność, hamowanie krótkowzroczności, leczenie krótkowzroczności, kontrola krótkowzroczności, soczewki hamujące krótkowzroczność, okulary miyosmart, badanie wzroku oświęcim, badanie wzroku wadowice, optyk kołder oświęcim, optyk kołder wadowice