Optyk Kołder istnieje już od 1960 r. 

Od początku działalności staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług optycznych. Wierzymy, że tradycja i doświadczenie mają znaczenie, dlatego w naszych salonach o Państwa wzrok dba już trzecie pokolenie optyków, z dumą kontynuując rodzinną tradycję.

Wiedza i doświadczenie

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie – dbamy o Państwa wzrok już od 1960 r. Wizytkówką Optyk Kołder są tysiące zadowolonych klientów.

Nowości

Nieustannie śledzimy nowości i podążamy za innowacjami w dziedzinie optyki. To właśnie dlatego w naszych salonach znajdą Państwo innowacyjne rozwiązania optyczne oraz oprawy okularowe z najnowszych kolekcji wyjątkowych marek.

Szybki czas realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie realizować Państwa zlecenia. Pomaga nam w tym najnowocześniejszy sprzęt szlifierski, dzięki któremu wszystkie okulary wykonujemy na miejscu.

REFUNDACJA NFZ

Posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu przy realizacji zlecenia uwzględniamy przysługującą Państwu kwotę refundacji.

BADANIE WZROKU

Podstawą dobrego widzenia jest profesjonalne badanie wzroku. Nasi klienci mogą nieodpłatnie skorzystać z optometrycznego badania wzroku.

SERWIS

Zgubiona śrubka? Nanośnik do wymiany? A może urwany zausznik? Zapraszamy do naszych salonów – służymy pomocą nawet w pozornie beznadziejnych sytuacjach.

Pracujemy na produktach